Wszedł za NIELETNIĄ do tramwaju, a potem ją ZAATAKOWAŁ. Policja poszukuje tego mężczyzny

2021-02-22 12:24 bm
Wszedł za NIELETNIĄ do tramwaju, a potem ją ZAATAKOWAŁ. Policja poszukuje tego mężczyzny
Autor: KMP Poznań Wszedł za NIELETNIĄ do tramwaju, a potem ją ZAATAKOWAŁ. Policja poszukuje tego mężczyzny

Policjanci z Poznania poszukują mężczyzny widocznego na zdjęciu. Jakiś czas temu zaatakował nieletnią dziewczynkę w tramwaju linii numer 7 w Poznaniu. Widziałeś go? Mundurowi proszą o pomoc w znalezieniu sprawcy.

Do przykrej sytuacji doszło 1 października 2020 roku w tramwaju linii numer 7 na pętli tramwajowej Junikowo. Policjanci postanowili udostępnić wizerunek mężczyzny, który naruszył nietykalność cielesną osoby małoletniej. Co dokładnie wydarzyło się w tym tramwaju?

- Nieznany mężczyzna wszedł za młodą dziewczyną do tramwaju, a gdy ta usiadła na krzesełko, sprawca pchnął ją w kierunku szyby. Następnie, kiedy małoletnia próbowała uciec, sprawca po raz kolejny pchnął ją w taki sposób, że straciła ona równowagę i obiła się o krzesło - informuje Marta Mróz z poznańskiej policji.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby, która ma związek z tym zdarzeniem. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu lub posiadają wiedzę na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Poznań – Grunwald pod numerem telefonu 47 77 121 11/12 bądź 112, lub mailowo: dyzurny.poznan-grunwald@po.policja.gov.pl.

Zaatakowali za tęczową maseczkę
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE