Wygrana w Eurojackpot pod Poznaniem. Szczęśliwiec może zainwestować

i

Autor: Totalizator Sportowy Wygrana w Eurojackpot pod Poznaniem. Szczęśliwiec może zainwestować

Duża wygrana

Wygrana w Eurojackpot pod Poznaniem. Szczęśliwiec może zainwestować

2022-08-03 20:48

O wielkim szczęściu może mówić mieszkaniec Mosiny pod Poznaniem. We wtorkowym losowaniu Eurojackpot w Polsce padła zaledwie jedna wygrana trzeciego stopnia. Na konto szczęśliwca wpłynie bardzo dużo pieniędzy.

Wygrana w Eurojackpot pod Poznaniem

W Eurojackpot padają bardzo wielkie wygrane. We wtorkowym (2 sierpnia) losowaniu w Polsce padła zaledwie jedna wygrana trzeciego stopnia. Dokładnie w kolekturze przy ul. Farbiarskiej 221 ktoś wytypował szczęśliwe liczby i wygrał 658 906,40 złotych.

Szczęśliwe liczby we wtorkowym losowaniu Eurojackpot to 6, 11, 39, 40, 47, + 7, 8.

CZYTAJ: Mieszkaniec Poznania wygrał wielką kasę! Zainwestował tylko "piątaka"

Jak grać w Eurojackpot?

Idź do punktu LOTTO, wejdź na lotto.pl lub użyj aplikacji mobilnej ​LOTTO. 12,5 zł - dokładnie tyle kosztuje zakład w jednej z ulubionych gier Europejczyków! Czekają na Ciebie nawet setki milionów złotych. Wybierz 5 liczb z 50 oraz 2 liczby z 10. Możesz zaznaczyć je samodzielnie bądź zdać się na łut szczęścia i zagrać na chybił trafił - zarówno w punkcie LOTTO, jak i online.

Zapisz swoje ulubione i ostatnio zagrane kupony online, by do nich wracać. Zachowaj kupon. To Twój jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Pilnuj go jak oka w głowie. W online i aplikacji nic nie zginie. Tu dowodem udziału jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego konta gracza.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
EUROJACKPOT: Wygrana III stopnia w Polsce! Ktoś zgarnął ponad 892 tys. złotych
Nasi Partnerzy polecają