Wykłady na UAM w Poznaniu tylko ZDALNIE! Rektor wyda specjalny komunikat

2020-08-04 15:11 Maciej Brzeziński
uniwersytet im. adama mickiewicza w Poznaniu
Autor: marcs

Studenci nie wrócą szybko do murów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W najbliższych miesiącach nauka odbywać się będzie zdalnie. Szczegółowy komunikat JM Rektor Andrzeja Lesickiego ukaże się do końca tygodnia.

Coraz więcej uczelni wyższych w Polsce przedstawia informacje dotyczące roku akademickiego 2020/21. W Poznaniu zrobił to już m.in. Uniwersytet Medyczny. Teraz czas przyszedł na największą uczelnię w mieście, czyli Uniwersytet im. Adama Mickiewicza.

W mediach społecznościowych uczelni pojawił się krótki komunikat dotyczący organizacji roku akademickiego, który zainaugurowany zostanie 1 października.

- Zajęcia na UAM rozpoczną się 15 października ze względu na konieczność wydłużenia rekrutacji z powodu późnego ogłoszenia wyników tegorocznej matury, oraz z powodu przedłużenia roku akademickiego 2019/2020 - czytamy w komunikacie.

Studentów najbardziej interesuje forma wykładów, ćwiczeń i wszelkiego rodzaju zajęć.

- W semestrze zimowym wykłady odbywać się będą na UAM w trybie zdalnym. Pozostałe zajęcia zostaną podzielone na te, które mogą odbywać się w trybie zdalnym oraz te, które muszą odbyć się w salach dydaktycznych, ale z zachowaniem reżimu sanitarnego. Podziału dokonają dziekani wydziałów, którzy poinformują o szczegółach do połowy września - czytamy.

Szczegółowy komunikat JM Rektora Andrzeja Lesickiego ukaże się do końca tygodnia.

Koniec roku szkolnego w zdalnej szkole. Pożegnanie online

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.