Wyprzedzał rowerzystę i doszło do tragedii. Śledczy nie wiedzą, kim jest ofiara

i

Autor: shutterstock Wyprzedzał rowerzystę i doszło do tragedii. Śledczy nie wiedzą, kim jest ofiara

Koszmar na drodze

Wyprzedzał rowerzystę i doszło do tragedii. Śledczy nie wiedzą, kim jest ofiara

2023-01-04 20:00

Tragiczny wypadek miał miejsce w środę (4 stycznia 2023 r.) na drodze wojewódzkiej nr 190 w okolicach Mieściska w powiecie wągrowieckim (woj. wielkopolskie). Nie żyje rowerzysta, który został potrącony przez wyprzedzający go samochód. Trwa ustalanie tożsamości ofiary.

Tragiczne wieści z dróg w województwie wielkopolskim. Rzecznik prasowy policji w Wągrowcu, mł. asp. Dominik Zieliński powiedział w rozmowie z Polską Agencją Prasową, że środowy (4 stycznia 2023 r.) wypadek wydarzył się w okolicy wyjazdu z Mieściska w stronę Wągrowca, na prostym odcinku drogi. - W chwili obecnej nie są znane szczegółowe przyczyny tego zdarzenia, będzie to przedmiotem śledztwa prokuratorskiego, jednakże jak wstępnie ustalili policjanci doszło do niego w trakcie manewru wyprzedzania rowerzysty przez samochód osobowy - przekazał funkcjonariusz. 50-letni kierujący samochodem osobowym był trzeźwy.

Tragiczny wypadek w powiecie wągrowieckim. Kim jest ofiara?

- Rowerzysta był reanimowany na miejscu zdarzenia, jednak czynności ratownicze, jakie podjęli świadkowie, policjanci i przybyła załoga karetki pogotowia nie przyniosły skutku. Mężczyzna zmarł. Z uwagi na to ze nie posiadał przy sobie dokumentów tożsamości musi ona zostać potwierdzona - przekazał rzecznik wągrowieckiej policji. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ofiarą wypadku jest mieszkaniec jednej z okolicznych miejscowości, ale na więcej szczegółów musimy poczekać. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia. Do wszystkich uczestników ruchu drogowego apelujemy o ostrożność.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy na miejscu wypadku powinno stawiać się krzyże?
Kompletnie pijany rowerzysta zabił kobietę. Tragiczny wypadek w Zielonej Górze

Samochody BEZ KIEROWCÓW będą bezpieczniejsze?

Posłuchaj ciekawej rozmowy o całkiem bliskiej przyszłości motoryzacji!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany