Zakopanego żywcem psa trzeba było uśpić. Co może wiedzieć młoda kobieta?

i

Autor: Policja Poznań Zakopanego żywcem psa trzeba było uśpić. Co może wiedzieć młoda kobieta?

Koszmar w Poznaniu

Pies zakopany żywcem umierał w męczarniach. Policja poszukuje 18-latki z grzywką

2022-11-30 16:16

Policja poszukuje właściciela psa, który w lipcu br. został zakopany żywcem na terenach zielonych w rejonie ul. Franowo w Poznaniu. Mundurowi opublikowali zdjęcie czworonoga. Związek ze sprawą może mieć młoda, 18-letnia kobieta.

Poznań. Ktoś zakopał psa żywcem na terenach zielonych

Do bestialskiego czynu doszło 15 lipca br. na terenach zielonych przy ul. Franowo w Poznaniu. Postronna osoba zauważyła zakopanego w ziemi psa i natychmiast powiadomiła o służby. - Zwierzę musiało zostać uśpione, a policjanci poszukują właściciela psa, którego zdjęcie publikujemy – mówi mł. asp. Marta Mróz z poznańskiej policji.

Jak zaznacza policjantka, ze zgromadzonego przez śledczych materiału wynika, że związek ze sprawą może mieć młoda kobieta w wieku około 18 lat, która ma ok. 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała i ma długie, proste blond włosach z grzywką na czole. - Kobieta kilka dni wcześniej widziana była w tym rejonie trzymając psa na smyczy – przekazuje mł. asp. Marta Mróz.

Funkcjonariuszka dodaje, że wszyscy, którzy wiedzą kim jest poszukiwana kobieta lub mają jakiekolwiek informacje na ten właściciela zakopanego psa, są proszeni o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto pod numerem tel. 47 77 123 26 lub 47 77 123 11/12.

Nastolatkę rozszarpały psy

Kochasz zwierzęta ale wciąż jesz mięso?

Po wysłuchaniu tego podcastu na pewno je ograniczysz!

Listen to "Kotlet z psa? Mielone z kota? Dlaczego jedne zwierzęta kochamy, a inne... zjadamy?" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają