Złotów: 24-latek KOPNĄŁ policjanta i zaczął grozić mu ŚMIERCIĄ!

2020-06-30 9:08 BM
Policja
Autor: Pixabay

Trzech mężczyzn niestosownie zachowywało się przed jedną z restauracji w Złotowie. Podszedł do nich policjant, aby zwrócić im uwagę. Wtedy zaczęła się awantura, która mogła skończyć się dramatycznie.

Do kryminalnych zdarzeń na terenie Złotowa doszło w piątek (26 czerwca). Funkcjonariusz, który pełnił służbę zauważył trójkę mężczyzn. Niestosownie się zachowywali przed jedną z restauracji. Mundurowy wezwał ich do zachowania zgodnego z prawem i wtedy zaczęła się awantura.

- Nagle jeden z nich kopnął funkcjonariusza, zaczął grozić mu pozbawieniem życia i znieważał. Reakcja interweniującego policjanta była natychmiastowa. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Okazało się, że to nie wszystkie przewinienia 24-latka. Policjanci ustalili, że mężczyzna już wcześniej był karany za podobne przestępstwa - relacjonują policjanci z KPP Złotów.

Nietypowa interwencja dąbrowskich policjantów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zatrzymany mieszkaniec Zakrzewa usłyszał już zarzuty znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej i kierowania gróźb karalnych. Sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.