20-letnia radomianka zatrzymana za narkotyki. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie [ZDJECIA]

2020-09-18 8:46 Magdalena Król

20-letnia mieszkanka Radomia została zatrzymana przez policjantów za posiadanie amfetaminy i marihuany. Młoda kobieta usłyszała już zarzuty. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Policjanci z wydziału dw. z przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Radomiu ustalili, że młoda radomianka może posiadać środki odurzające. Po przeszukaniu jej mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie około 100 gramów amfetaminy i ponad 60 gramów marihuany. Zabezpieczono również około 100 tabletek najprawdopodobniej substancji psychoaktywnych, które zostały przekazane do badań laboratoryjnych.

- Policjanci zatrzymali 20-letnią kobietę i trafiła do policyjnej celi. Następnie doprowadzono ją do prokuratury, gdzie usłyszała zarzuty. Odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających i handel nimi. W środę sąd zadecydował o zastosowaniu wobec niej tymczasowego aresztu na czas 3 miesięcy – poinformowała Justyna Leszczyńska z radomskiej policji.

Super Raport 17.09 (Goście: Bartosz Arłukowicz - Eurodeputowany KO, Renata Beger - była posłanka Samoobrony oraz prof. Marcin Matczak z UW)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.