47-latek zdenerwował się na fryzjerkę? Zamiast strzyżenia ukradł jej telefon

2020-09-21 13:48 Magdalena Król
Zamiast strzyżenia ukradł jej telefon
Autor: pixabay.com Zamiast strzyżenia ukradł jej telefon

47-latek poszedł po salonu fryzjerskiego w Mogielnicy przystrzyc włosy. Mężczyzna umówił się z fryzjerką na strzyżenie później. Jednak wychodząc z salonu zabrał telefon. Policjanci został zatrzymali 47-latka. Grozić mu może nawet do 5 lat więzienia.

Do kradzieży telefonu doszło w salonie fryzjerskim w Mogielnicy. Jak wynikało z ustaleń mężczyzna wszedł do salonu i chciał przystrzyc włosy. Jednak fryzjerka w tym czasie była zajęta i umówili się na strzyżenie później. Po chwili ten sam klient wrócił do salonu, wtedy kobieta zorientowała się, że nie ma jej telefonu komórkowego.

- Mundurowi natychmiast podjęli czynności w sprawie, rozpytali świadków oraz sprawdzili monitoring miejski. Szybko ustalili, że winnym kradzieży może być 47-letni mężczyzna, który chciał skrócić włosy – poinformowała nadkom. Agnieszka Wójcik z grójeckiej policji.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży. Telefon udało się odzyskać. Okazało się, że sprawca wychodząc pierwszym rzazem z salonu zabrał telefon i zostawił go w pobliskich krzakach. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Przez sąsiadów spalił się nasz dom

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.