morderstwo w bramie

i

Autor: SUPER EXPRESS morderstwo w bramie

W bramie ZATŁUKŁ 32-latka! ZABÓJSTWO wstrząsnęło całym Radomiem

2019-11-05 8:10

Policja poszukuje mężczyzny, który brutalnie pobił 32-letniego radomianina. Mężczyzna w wyniku licznych obrażeń zmarł w szpitalu. To zabójstwo wstrząsnęło całym Radomiem.

Poszukiwaniem sprawcy brutalnego pobicia zajmuje się policja. Skatowany mężczyzna doznał licznych obrażeń i zmarł w szpitalu. Do zdarzenia doszło 25 października w godzinach porannych, w bramie przy ulicy Malczewskiego.

- Pokrzywdzony doznał szeregu obrażeń. Intensywne oraz bardzo silne uderzenia spowodowały ciężkie obrażenia ciała w efekcie skutkujące zgonem pacjenta 28 października - Beata Galas, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Radomiu.

Radomska prokuratura prowadzi śledztwo w kierunku zabójstwa. Jak poinformowała Beata Galas, zabezpieczone dowody wskazują na to, iż sprawca działał w zamiarze bezpośredniego pozbawienia życia.

Policja poszukuje mężczyzny, który brutalnie pobił radomianina. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Radom-Wschód.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE