Chciała popełnić samobójstwo, skacząc z dachu! 36-latkę uratowali policyjni negocjatorzy

2020-05-06 9:42
Chciała popełnić samobójstwo, skacząc z dachu! 36-latkę uratowali policyjni negocjatorzy
Autor: Policja Chciała popełnić samobójstwo, skacząc z dachu! 36-latkę uratowali policyjni negocjatorzy

Policyjnym negocjatorom udało się uratować 36-letnią kobietę, która chciała popełnić samobójstwo skacząc z dachu domu. Po niemal dwóch godzinach bezpiecznie sprowadzono desperatkę z budynku. Kobieta została przewieziona do szpitala.

Dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu otrzymał informację, że na dachu jednego z domów w miejscowości Gałki stoi młoda kobieta, która najprawdopodobniej zamierza popełnić samobójstwo skacząc z niego. Na miejscu natychmiast pojawiła się załoga straży pożarnej, karetki pogotowia oraz policyjna grupa negocjatorów, którzy rozpoczęli czynności zmierzające do uratowania desperatki.

Policjanci ustalili, ze kobieta chciał popełnić samobójstwo po kilku osobistych niepowodzeniach. Po niemal dwóch godzinach udało się nakłonić 36-latkę, aby pozwoliła wejść na dach jednemu z policyjnych negocjatorów. Gdy policjant znalazł się na szczycie budynku, spokojnie i bezpiecznie sprowadził desperatkę. Wszystko zakończyło się szczęśliwie, jednak kobieta została przewieziona do szpitala.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj
Rozbój w sklepie koło Obornik Wielkopolskich
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE