Chwile grozy w Warce. Rzucił się z nożem na policjantów

2020-06-04 17:29 MK
Chwile grozy w Warce. Rzucił się z nożem na policjantów
Autor: Policja Chwile grozy w Warce. Rzucił się z nożem na policjantów

Policjanci z Warki zatrzymali 27-latka, który w trakcie interwencji rzucił się z nożem na policjantów. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Za popełnione przestępstwa grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 W ubiegły piątek policjanci pojechali na interwencję domową w Warce. Przed blokiem zastali mężczyznę, który podszedł do funkcjonariusza trzymając w ręku nóż kuchenny, skierowany ostrzem w jego kierunku. Nagle zadał zamaszysty cios ręką, mierząc w szyję policjanta.

- Atakujący nie reagował na wydawane przez mundurowych polecenia. Funkcjonariusze sprawnie odparli atak napastnika. Obezwładnili go, a następnie doprowadzili do komendy i osadzili w policyjnym areszcie – kom. Agnieszka Wójcik z grójeckiej policji.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty czynnej napaści na funkcjonariuszy, zmuszania ich do odstąpienia od czynności oraz narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo zdrowia. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Grójcu, decyzją sądu, 27-latek został tymczasowo aresztowany. Za popełnione przestępstwa grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj
Znajdą ciało Iwony Wieczorek? Janusz Szostkak: "Te cztery miejsca trzeba przeszukać" [SZCZEGÓŁY]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.