Czy McDonald' s będzie otwarty w Radomiu 11 listopada?

2019-11-06 7:40
McDonald's
Autor: Pixabay.com

11 listopada jest dniem wolnym od pracy. Nieczynne wtedy są galerie handlowe oraz większe sklepy. Pozostaje jednak pytanie, czy McDonald’s będzie otwarty w Radomiu 11 listopada?

Dzień Niepodległości jest jednym z kilkunastu dni w ciągu roku, kiedy sklepy są ustawowo zamknięte, a większość osób ma wolne. Tego dnia, czyli 11 listopada, handlować mogą jedynie właściciele sklepów oraz osoby niezatrudnione w oparciu o umowę o pracę. Galerie Handlowe oraz większe sklepy będą zamknięte, a część restauracji też zrobi sobie wolne.  Jednak  11 listopada sieć restauracji McDonald's jest otwarta. Co więcej, niektóre z lokali tej fastfoodowej sieci są nawet 24 godziny na dobę.

Na pewno nie posilimy się w Galerii M1 oraz w restauracji przy dworcu PKP. Natomiast  11 listopada mamy szansę zjeść ulubioną bułkę w następujących lokalach:

  • ul. Czarnieckiego 73 – McDrive i restauracja czynne całą dobę 
  • ul. Wernera 52 - restauracja czynna całą dobę
  • ul. Bolesława Chrobrego 1 – restauracja czynna od godz. 11 do godz. 21
  • ul. Bolesława Zwolińskiego 10 – McDrive czynny całą dobę, restauracja czynna od godz. 6 do godz. 3 nad ranem
  • ul. Placowa 2 – McDrive czynny całą dobę, restauracja czynna od godz. 7 do północy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE