Finał Miss Polski 2019. Anna Kozłowska z Radomia powalczy o tytuł najpiękniejszej Polki

2019-12-06 7:59 MK
Anna Kozłowska z Radomia walczy o tytuł najpiękniejszej Polki
Autor: Kinga Polkowska/Facebook Ania Kozłowska Ania Kozłowska będzie walczyć o tytuł Miss Polski 2019.

Tegoroczny finał Miss Polski zbliża się wielkimi krokami. O koronę powalczą 24 piękne kobiety. Wśród kandydatek jest również Ania Kozłowska - II Wicemiss Ziemi Radomskiej. Finał konkursu 8. grudnia w Katowicach.

Już od 27 listopada w Hotelu Dębowiec w Bielsku-Białej kandydatki na najpiękniejszą Polkę przygotowują się do wielkiego finału. Oczywiście, najwięcej czasu zajmują próby choreograficzne oraz nagrywanie materiałów filmowych, które będą prezentowane podczas finału.

Kandydatka z Radomia

Ania Kozłowska ma 20 lat i pochodzi z Radomia. Jest absolwentką VI Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Obecnie studiuje na Politechnice Lubelskiej, na kierunku budownictwo. Uwielbia wspinaczkę górską, ale jej największą pasją jest jazda na rolkach. Od kilku lat popularyzuje ten sport poprzez aktywne członkostwo w Stowarzyszeniu ZaRolkujemy Radom.

W niedzielę, 8 grudnia, o godzinie 20.00 na antenie Polsatu zostanie wyemitowany finał Miss Polski 2019. Galę poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Poza prezentacjami finalistek konkursu, na scenie wystąpią gwiazdy muzyczne: zespół Kombii, Sylwia Grzeszczak oraz Grzegorz Hyży. Gospodarzem konkursu finałowego będzie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, a sama gala odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.