Grójec. Zawstydziłaby niejednego mężczyznę! Pracownica komendy policji wyciska dwa razy więcej, niż waży

2021-03-31 12:45 Michał Michalak
Grójec. Zawstydziłaby niejednego mężczyznę! Pracownica komendy policji wyciska dwa razy więcej, niż waży
Autor: 12019/cc0/Pixabay.com Justyna Kozdryk z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu zdobyła srebrny medal w zawodach Puchar Świata w Manchesterze w wyciskaniu sztangi leżąc, zdj. ilustracyjne

Justyna Kozdryk z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu zdobyła srebrny medal w zawodach Puchar Świata w Manchesterze w wyciskaniu sztangi leżąc. Startująca w kategorii do 45 kg kobieta zaliczyła w trzeciej kolejce 90 kg, ustępując tylko reprezentującej Nigerii Latifat Tijani. Pani Justyna wyciska sztangę od 1999 r., a na co dzień reprezentuje barwy Kraski Jasieniec i Radomskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „Start”.

Grójec. Zawstydziłaby niejednego mężczyznę! Pracownica komendy policji wyciska dwa razy więcej, niż waży

Justyna Kozdryk z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu zawstydziłaby niejednego mężczyznę. Na ubiegłotygodniowym Pucharze Świata w Manchesterze zdobyła srebrny medal w wyciskaniu sztangi leżąc. Startująca w kategorii do 45 kg kobieta zaliczyła w trzeciej kolejce zmagań 90 kg, ustępując tylko Nigeryjce Latifat Tijani.

Czytaj też: Półbatman z Łaskarzewa! Sam łapał złodziei i przekazywał ich policji, ale przy okazji na tym zarabiał

Jak informuje policja w Grójcu, Justyna Kozdryk rozpoczęła trenowanie wyciskania sztangi już w 1999 r., do czego namówiła ją starsza siostra. Dzięki trenerowi Mirosławowi Malcowi na igrzyskach paraolimpijskich w Pekinie w 2008 r. zdobyła srebrny medal. Na co dzień reprezentuje barwy Kraski Jasieniec i Radomskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „Start”. Zawodniczka jest pracownikiem cywilnym Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Grójcu. Z wykształcenia jest pedagogiem.

Czytaj też: Radom. Spółka miejska oszukana "na policjanta"! Podatnicy złożyli się na ASTRONOMICZNĄ kwotę

Drobin. Wyszedł z domu, by się przejechać. Po 15 minutach zawyły syreny. Jest nieprzytomny do dziś [ZDJĘCIA]

Piotr Świerczewski BEZ LITOŚCI o Paulo Sousie. „Z całej kadry to on jest...”
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE