Półbatman z Łaskarzewa! Sam łapał złodziei i przekazywał ich policji, ale przy okazji na tym zarabiał

2021-03-26 22:12 Michał Michalak
Półbatman z Łaskarzewa! Sam łapał złodziei i przekazywał ich policji, ale przy okazji na tym zarabiał
Autor: Free-Photos/cc0/Pixabay.com Pracownik ochrony z Łaskarzewa sam zatrzymywał złodziei i przekazywał ich policji. Okazało się, że skradziony towar wcale nie trafiał z powrotem na półkę

Pracownik ochrony z Łaskarzewa sam zatrzymywał złodziei i przekazywał ich policji. Za każdym razem, gdy funkcjonariusze przyjeżdżali do marketu, w którym pracował, zauważali jednak, że mężczyzna zachowuje się w podejrzany sposób. Okazało się, że skradziony towar, który 28-latek odbierał złodziejom, wcale nie trafiał z powrotem na półkę, dzięki czemu pracownik ochrony z Łaskarzewa dorabiał sobie do pensji. W jaki sposób?

Półbatman z Łaskarzewa! Sam łapał złodziei i przekazywał ich policji, ale przy okazji na tym zarabiał

Pracownik ochrony z Łaskarzewa sam zatrzymywał złodziei i przekazywał ich policji. Mężczyzna nie uśpił tym jednak czujności funkcjonariuszy, bo za każdym ich pojawieniem się w markecie 28-latek zachowywał się w podejrzany sposób. Mundurowi zwrócili uwagę, że towar, który pracownik ochrony z Łaskarzewa odbierał sklepowym złodziejom, wcale nie wracał na półkę.

- Kiedy policjanci poinformowali przełożonych ochroniarza o swoich podejrzeniach, ci zaczęli baczniej przyglądać się jego pracy. Po sprawdzeniu jego służbowej szafki nie było już wątpliwości co do jego winy. Policjanci zabezpieczyli w niej różne artykuły spożywcze i przemysłowe, w tym alkohol - informuje policja.

Czytaj też: Radom. Spółka miejska oszukana "na policjanta"! Podatnicy złożyli się na ASTRONOMICZNĄ kwotę

Pracownik ochrony z Łaskarzewa, który zatrzymywał złodziei i przekazywał ich policji, nie dość że sam kradł sklepowy towar, to jeszcze sprzedawał go innych osobom i na tym zarabiał. Taki proceder trwał przez dłuższy czas, a łupem mężczyzny padały ponadto papierosy. Za zarzuty kradzieży 28-latkowi grozi do 5 lat więzienia.

Czytaj też: Radom. FATALNA sytuacja w szpitalu tymczasowym! Placówka PĘKA w szwach. Nie ma miejsc

Czytaj też: Karabinek z Radomia robi furorę w USA! Prezes Fabryki Broni... odwołany

Radom. Przerabiali porsche, bmw, audi na ciężarówki! Sprowadzili ponad 800 aut i nie zapłacili złotówki!

Mija pięć lat od jednej z największych tragedii w sporcie. Pięciu młodych piłkarzy zginęło w Weryni jadąc na mecz
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE