Karabinek z Radomia robi furorę w USA! Prezes Fabryki Broni... odwołany

2021-03-23 9:55
Karabinek z Radomia robi furorę w USA! Prezes Fabryki Broni... odwołany
Autor: fabrykabroni.pl Karabinek Beryl S7 62 produkowany w Fabryce Broni "Łucznik" w Radomiu robi furorę w USA. Mimo to prezes Fabryki Broni "Łucznik" Adam Seliga został odwołany ze swojego stanowiska

Karabinek Beryl S7 62 produkowany w Fabryce Broni "Łucznik" w Radomiu robi furorę w USA. Pierwsza partia w liczbie kilkuset sztuk wyprzedała się w ciągu ledwie kilku minut. Wersja dostępna w Stanach Zjednoczonych ma charakter sportowy i znajduje się w orbicie zainteresowań przede wszystkim kolekcjonerów broni. Mimo to prezes Fabryki Broni "Łucznik" Adam Seliga został odwołany ze swojego stanowiska, a zakład z Radomia szuka już jego następcy.

Karabinek z Radomia robi furorę w USA! Prezes Fabryki Broni... odwołany

Jak informuje warszawa.tvp.pl, karabinek Beryl S7 62 produkowany w Fabryce Broni "Łucznik" w Radomiu podbija USA. Jego sportowa wersja trafiła na amerykański rynek 16 marca, a wszystkie kilkaset sztuk wyprzedało się w ledwie kilka minut. Karabinek wzbudza duże zainteresowanie przede wszystkim u kolekcjonerów ze Stanów Zjednoczonych. To druga broń, po Mini Beryl Pistolu, wyprodukowana w Radomiu, która trafiła do USA.

- Zaczęło być o nas bardzo głośno w Stanach Zjednoczonych, a w ślad za tym zaczęło być znowu o fabryce głośno w całym świecie, stąd faktycznie zainteresowanie naszymi produktami w ostatnich tygodniach rośnie - mówi warszawa.tvp.pl Maciej Borecki, który od piątku 19 marca przejął obowiązki prezesa Fabryki Broni "Łucznik".

Dotychczasowy prezes zakładu z Radomia Adam Seliga został tego samego dnia odwołany. Jak czytamy na stronie internetowej Fabryki Broni "Łucznik", firma nie podaje przyczyn takiej decyzji. W poniedziałek 22 marca pojawiło się już ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko nowego prezesa zarządu.

Radom. Przerabiali porsche, bmw, audi na ciężarówki! Sprowadzili ponad 800 aut i nie zapłacili złotówki! [ZDJĘCIA]

Pociski artyleryjskie odkryte podczas budowy ścieżki rowerowej w Drawsku Pomorskim
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE