Pniewy: Cysterna wjechała do rowu. Ścięła słup telekomunikacyjny! [ZDJĘCIA]

2020-09-16 14:45 Magdalena Król

Do kolizji drogowej doszło we wtorek, 15 września, w miejscowości Pniewy. Tam cysterna wjechała do rowu ścinając słup telekomunikacyjny. Na szczęście, kierowca nie został ranny i sam wyszedł z uszkodzonej ciężarówki. Cysterna była pusta.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 15 września, około godziny 16.30 na drodze krajowej numer 50 w miejscowości Pniewy. Jak podaje Echo Dnia Radomskie, kierowcą cysterny był 46-letni mężczyzna.

- Kierujący z bliżej nieokreślonych przyczyn zjechał z pasa ruchu, stracił kontrolę nad pojazdem i wjechał do rowu przy okazji uderzając w słup telekomunikacyjny – mówi w rozmowie z portalem Agnieszka Wójcik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grójcu

Na szczęście cysterna była pusta, a kierowca nie został ranny. Sam wyszedł z uszkodzonej ciężarówki. Miejsce zdarzenia zabezpieczały m.in. cztery jednostki straży pożarnej - trzy zastępy z jednostki ratowniczo-gaśniczej z Grójca oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Koniach. Policja zakwalifikowała to zdarzenie jako kolizję. Kierowca został ukarany mandatem karnym.

Płyną kajakami do Bałtyku

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.