Koronawirus w Grójcu. Nie żyją od kilku miesięcy. Teraz poinformowano o ich śmierci!

2020-08-04 20:16 Magdalena Król
Koronawirus. Ilustracja
Autor: Shutterstock Koronawirus. Ilustracja

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Grójcu poinformowało o zgonach trzech osób, które były zakażone koronawirusem. Do śmierci tych pacjentów doszło kilka miesięcy temu. "Dopiero teraz przesłano informację na druku ZLK-5, stąd opóźnienie w publikacji informacji" – wyjaśniła w komunikacie placówka.

We wtorek, 4 sierpnia, Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Grójcu w codziennym komunikacie podała informację, jak wygląda sytuacja epidemiologiczną na terenie powiatu. Sanepid poinformował o śmieci trzech osób, które zmarły kilka miesięcy temu.

„Wystąpiły 3 zgony mieszkańców powiatu: mężczyzna lat 96 (15.04.2020) hospitalizowany w Szpitalu w Nowym Mieście nad Pilicą , kobieta lat 84 (02.04.2020), kobieta lat 72 (29.03.2020) hospitalizowane w Szpitalu MSWiA w Warszawie. Dopiero teraz przesłano informację na druku ZLK-5, stąd opóźnienie w publikacji informacji” - czytamy w komunikacie.

Od początku pandemii w powiecie grójeckim potwierdzono 355 zakażeń. Natomiast 3577 osób jest objętych kwarantanną domową. Liczba zgonów powiązanych z COVID-19 to 37 osób. Jak wynika z danych sanepidu jest również 288 ozdrowieńców.

Tłumy na Placu Kuracyjnym w Sopocie - okolice plaży i mola.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.