Ludwinów: MAKABRA na torach. Pociąg ZABIŁ 86-letnią kobietę. HORROR pod Radomiem

i

Autor: KMP Radom

Ludwinów: MAKABRA na torach. Pociąg ZABIŁ 86-letnią kobietę. HORROR pod Radomiem

2020-07-28 10:15

Makabryczny wypadek na torach w Ludwinowie (gmina Kowala). W poniedziałkowy wieczór pociąg relacji Lublin-Kraków zabił 86-letnią kobietę. Horror! Co tam się stało? Jak doszło do tego makabrycznego wypadku? Trwa policyjne i prokuratorskie śledztwo.

Śledczy badają okoliczności tragedii, do jakiej doszło w poniedziałkowy wieczór w Ludwinowie. Na niestrzeżonym odcinku linii kolejowej pociąg zabił 86-letnią kobietę. Czy tej tragedii można było uniknąć?

Zobacz też: Chwile grozy na Wiśle! Łódź omal się nie wywróciła. Na pokładzie cztery osoby, w tym dzieci

Ludwinów: Potrącenia na torach. Nie żyje 86-letnia kobieta

Do wypadku doszło na niestrzeżonym torowisku w Ludwinowie (gmina Kowala) pod Radomiem. Tragedia – jak informuje policja – miała miejsce w poniedziałkowy wieczór, około godz. 19.00.

Jak wstępnie ustalili policjanci, pociąg relacji Lublin-Kraków śmiertelnie potrącił 86-letnią kobietę. 28-letni maszynista był trzeźwy – informuje Justyna Leszczyńska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Starsza kobieta prawdopodobnie przechodziła przez torowisko. Dlaczego doszło do tragedii w Ludwinowie i czy można było jej uniknąć? Przyczyny i okoliczności tego makabrycznego wypadku bada teraz policja i prokuratura.

W poniedziałkowy wieczór na miejscu zdarzenia pracowali biegli i technicy.

"Zobacz. Przeżyj". Policja apeluje o bezpieczny wypoczynek nad wodą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE