Paskudny wypadek na S7 pod Radomiem! Nie żyje 49-latek

2021-09-23 18:02
Wypadek samochodowy
Autor: Pixabay Groźny wypadek w Kocku. Doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Podróżowało w nich w sumie 9 osób. 7 z nich trafiło do szpitala. Wśród nich jest troje dzieci.

Tragiczny wypadek w okolicach Radomia (woj. mazowieckie). Na trasie S7 w rejonie węzła Sławno samochód marki volvo uderzył w barierę. Jedna osoba nie żyje! Na drodze w kierunku Krakowa występują duże utrudnienia!

Do wypadku na S7 w okolicach Radomia doszło w czwartkowe popołudnie. Jak poinformowała PAP podkom. Aleksandra Calik z zespołu prasowego mazowieckiej komendy policji, wypadek wydarzył się przed godz. 16:00 w rejonie węzła Sławno, na drodze S7 w kierunku Krakowa. - 49-letni kierowca volvo z nieustalonych przyczyn uderzył w barierę energochłonną i poniósł śmierć na miejscu. Jego pasażerka z obrażeniami ciała została odwieziona do szpitala" – przekazała podkom. Calik. Dodała, że w miejscu wypadku wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. - Podjęto czynności ratunkowe, jednak mężczyzny nie udało się uratować – powiedziała policjantka.

Śmiertelny wypadek na S7. Utrudnienia na drodze

Jezdnia w kierunku Krakowa jest zablokowana. Wprowadzono objazdy przez Radom starą DK 7. Ruch w stronę Warszawy odbywa się normalnie. Na miejsce zdarzenia jedzie prokurator z Przysuchy. Według policji utrudnienia mogą potrwać około 3 godzin. - Policjanci będą się jednak starali jak najszybciej puścić ruch w stronę Krakowa przynajmniej jednym pasem – zapewniła Calik.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Śmiertelny wypadek samochodowy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE