Pierwszy trening Radomiaka Radom. Jakie zmiany w zespole?

2020-01-14 11:49 MK
Pierwszy trening Radomiaka Radom
Autor: pixabay.com Pierwszy trening Radomiaka Radom

Piłkarze Radomiaka powrócili do treningów po zimowej przerwie. W poniedziałkowe popołudnie odbyło się pierwsze spotkanie Zielonych. Teraz przed zespołem ponad półtora miesiąca przygotowań do wiosennej rundy.

Na treningu pojawił się Merveille Fundambu wypożyczony z KTS Weszło oraz Dominik Sokół, który wrócił z wypożyczenia z Elany Toruń. Do drużyny jeszcze dołączy Leandro Rossi, który wraca z Brazylii. Z zespołem nie trenował przechodzący rehabilitację po zabiegu Maciej Filipowicz, szukający klubu Martin Klabnik, a także tymczasowo zawieszony Artur Haluch. W szatni pojawili się również Damian Jakubik oraz Mateusz Lewandowski, którzy nie mogą jeszcze rozpocząć optymalnych treningów po przebytych kontuzjach. Natomiast trenował Maciej Świdzikowski, który wrócił po ponad półrocznej kontuzji. Niewykluczone są kolejce ruchy transferowe.

- Nie chcemy testować zawodników, chcemy brać zawodników sprawdzonych, z dobrymi statystykami, żeby się wzmocnić. Nie zakładamy dużej rewolucji – mówi trener Zielonych Dariusz Banasik.

W najbliższą sobotę zieloni zagrają pierwszy sparing z ligowym z Zagłębiem Sosnowiec. Natomiast start rundy wiosennej - 29 lutego.