Plenerowe kino samochodowe w Kozienicach. Nie możesz tego przegapić!

2020-05-28 17:06 MK
Plenerowe kino samochodowe w Kozienicach. Nie możesz tego przegapić!
Autor: pixabay.com Plenerowe kino samochodowe w Kozienicach. Nie możesz tego przegapić!

Gmina Kozienice oraz Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na trzy pokazy filmowe w ramach „Plenerowego kina samochodowego”. Seanse odbędą się 29, 30 i 31 maja 2020 r. (piątek, sobota, niedziela) o godz. 21.30 na terenie targowiska miejskiego w Kozienicach.

Aby uczestniczyć w wydarzeniu należy mieć sprawny w samochodzie radioodbiornik – na dużym ekranie będzie wyświetlany obraz, a dźwięk popłynie z głośników samochodu. W tym celu trzeba będzie nastroić radio do podanej wcześniej częstotliwości. Samochody będą mogły wjeżdżać od godz. 20.30, a seanse odbędą się w piątek, sobotę i niedzielę o godz. 21.30 na terenie targowiska miejskiego w Kozienicach przy ul. Bohaterów Getta 1. Jak informują organizatorzy wstęp jest wolny, ale ograniczona jest ilość miejsc. Partnerem wydarzenia jest Kozienicka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.

Plenerowe kino samochodowe po raz pierwszy zagości w Kozienicach. W czasie pandemii kiedy tradycyjne kina są zamknięte, ta forma staje się coraz bardzo popularna. W Kozienicach na dużym ekranie będą wyświetlane trzy trzy filmy, które zostały wybrane przez mieszkańców.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj
Express Biedrzyckiej - Gość: Robert Biedroń

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.