Tragiczne odkrycie w Radomiu. W mieszkaniu przy ulicy Gagarina znaleziono zwłoki kobiety

i

Autor: jch Tragiczne odkrycie w Radomiu. W mieszkaniu przy ulicy Gagarina znaleziono zwłoki kobiety

Tragiczne odkrycie w Radomiu. W mieszkaniu przy ulicy Gagarina znaleziono zwłoki kobiety

2020-07-09 12:51

W jednym z mieszkań przy ulicy Gagarina w Radomiu w środę, 8 lipca, służby ratunkowe znalazły ciało martwej kobiety. Staruszka leżała w łóżku, przykryta kołdrą. Teraz sprawę bada prokuratura.

Jak informuje Echo Dnia, kobieta zmarła w mieszkaniu przy ulicy Gagarina w Radomiu. Staruszka leżała, przykryta kołdrą w łóżku. Pracownicy, którzy wykonywali ocieplenie budynku, powiadomili służby ratunkowe. Ze wstępnych oględzin wynikało, że ciało jest w znacznym stopniu rozkładu. Rodzina kobiety jest za granicą. Prawdopodobnie staruszka nie była widziana przez około rok.

Sceny grozy na stacji paliw w Małopolsce

Prokuratura Radom-Wschód prowadzi śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci, od nieustalonej daty do 8 lipca. Została również zarządzona przez prokuratora sekcja zwłok, która pozwoli wyjaśnić okoliczności śmierci kobiety.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE