Ukradli maleńką Zulę i zwiali taksówką! Właściciel szalał z rozpaczy

i

Autor: policja Ukradli maleńką Zulę i zwiali taksówką! Właściciel szalał z rozpaczy

Jak tak można!?

Ukradli maleńką Zulę i zwiali taksówką! Właściciel szalał z rozpaczy

2023-04-06 15:08

Tym razem złodzieje nie połasili się na drogocenną biżuterię czy torbę wypchana pieniędzmi. Ofiarą złodziei padła Zula – mały piesek tupu york. Dwaj mężczyźni ukradli zwierzaka spod sklepu i czmychnęli taksówką! Właściciel pupila szalał z rozpaczy i w mediach społecznościowych apelował o pomoc w poszukiwaniach.

Ukradli Zulę spod sklepu!

Sytuacja miała miejsce w minioną niedzielę (2 kwietnia) na osiedlu Prędocinek w Radomiu. Po godz. 17 dwaj mężczyźni ukradli Zulę - niewielkiego yorka - sprzed jednego ze sklepów, po czym odjechali taksówką. Zrozpaczony właściciel psa zgłosiła kradzież policjantom.

Mundurowi natychmiast zaczęli działać. - W wyniku typowania osób wskazanych szybko ustalili jednego z mężczyzn, którym okazał się mieszkaniec Radomia - przekazała mł. asp. Karolina Krawczyk z radomskiej policji.

Złodziej psa zatrzymany

Zula odnalazła się w mieszkaniu wytypowanego przez policję 45-latka. Mężczyzna będzie musiał się teraz tłumaczyć przed sądem z kradzieży yorka.

Na szczęście ta historia ma swój happy end. Psiak po 15 godzinach rozłąki bezpiecznie wrócił do stęsknionego właściciela, a ten całą sytuację, a także podziękowania dla policjantów, umieścił w mediach społecznościowych.

Ukradli maleńką Zulę i zwiali taksówką! Właściciel szalał z rozpaczy

i

Autor: KMP w Radomiu Ukradli maleńką Zulę i zwiali taksówką! Właściciel szalał z rozpaczy
Sonda
Traktujesz swojego psa/kota jak członka rodziny?