Widziałeś Kaśkę? Zwiadom policję! Przepadła w poniedziałek i nikt nie wie gdzie jest

2021-02-19 17:05 woź

Katarzyna Węgrzynek (16 l.) z Wilgi Garwolin (mazowieckie) wyszła z domu nie mówiąc gdzie idzie i kiedy wróci. Rodzina odchodzi od zmysłów, bo nastolatka nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. Poszukuje ją policja, Ochotnicza Straż Pożarna, sąsiedzi i rodzice.

W poniedziałek 15 lutego Katarzyna bez słowa wyszła ze swojego mieszkania w Wildze Garwolin. Nie pozostawiła żadnej wiadomości gdzie będzie i kiedy wróci. Nie zadzwoniła nawet do swoich rodziców, by ich uspokoić, że jest cała, zdrowa i powiedzieć kiedy pojawi się w domu. Nastolatka ma 165 cm wzrostu, średnią budowę ciała, włosy brązowe do ramion. Po raz ostatni widziano ją ubraną w czarno-szary zimowy płaszcz i czarne trampki z białą podeszwą. Miała ze sobą różową torebkę na ramię.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej proszone są o natychmiastowy kontakt z policją.  Apel o pomoc w poszukiwaniach Katarzyny Węgrzynek pojawił się również w mediach społecznościowych. - Witajcie sprawa jest PILNA!!! - Zaginęła ta dziewczyna ze zdjęcia. Szuka jej policja I rodzina, która się bardzo martwi. Jeżeli ktokolwiek wie gdzie może przebywać prosimy o natychmiastowy kontakt – apelują internauci.

Bajkowy klimat po śnieżycy w Warszawie