Wjechał na skrzyżowanie pod Radomiem i przeżył szok. Po chwili przed jego maską leżała już martwa kobieta

2021-05-31 10:02
Wjechał na skrzyżowanie pod Radomiem i przeżył szok. Po chwili przed jego maską leżała już martwa kobieta
Autor: PublicDomainPictures/cc0/Pixabay.com Śmiertelny wypadek pod Radomiem. W miejscowości Wierzchowiny w gminie Jedlińsk rowerzystka wjechała na skrzyżowanie z drogi podporządkowanej, wymuszając pierwszeństwo na jadącym pojazdem dostawczym marki Renault Master. Samochód staranował kobietę, która zginęła na miejscu

Śmiertelny wypadek pod Radomiem. W miejscowości Wierzchowiny w gminie Jedlińsk rowerzystka wjechała na skrzyżowanie z drogi podporządkowanej, wymuszając pierwszeństwo na jadącym pojazdem dostawczym marki Renault Master. Samochód staranował kobietę, która zginęła na miejscu. Sprawą śmiertelnego wypadku w Wierzchowinach zajęła się policja w Radomiu i tamtejsza prokuratura.

Wjechał na skrzyżowanie pod Radomiem i przeżył szok. Po chwili przed jego maską leżała już martwa kobieta

Śmiertelny wypadek pod Radomiem. Doszło do niego w czwartek 27 maja po godz. 14 w miejscowości Wierzchowiny w gminie Jedlińsk na tamtejszej drodze gminnej w terenie zabudowanym. Na znajdujące się tam skrzyżowanie wjechała z drogi podporządkowanej 63-letnia rowerzystka, który wymusiła pierwszeństwo na prowadzącym renault mastera 37-letnim mężczyźnie. Pojazd uderzył w kobietę, która zginęła na miejscu.

- Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu wykazało, że kierowca pojazdu był trzeźwy. Kierujący po wykonaniu czynności służbowych został zwolniony - informuje policja w Radomiu.

Sprawą śmiertelnego wypadku pod Radomiem zajęła się także tamtejsza prokuratura.

Czytaj też: Radom. Sklepowa brutalnie pobita na oczach syna! Podejrzany wpadł na granicy. Prokuratura postawiła zarzuty

Czytaj też: Wypadek dwóch wozów strażackich! 19-latka w stanie ciężkim w Płocku! [ZDJĘCIA]

Wyszków. Rowerzystka staranowana przez autobus! Kobieta nie miała żadnych szans [ZDJĘCIA]

Zaginiona dziewczyna została zamordowana
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE