Włamał się do domu i ukradł alkohol. Grozi mu nawet 10 lat więzienia!

i

Autor: pixabay.com Włamał się do domu i ukradł alkohol. Grozi mu nawet 10 lat więzienia!

Włamał się do domu i ukradł alkohol. Grozi mu nawet 10 lat więzienia!

2020-09-21 15:04

31-latek odpowie za kradzież z włamaniem. Mężczyzna został zatrzymany na gorącym uczynku przez grójeckich policjantów. A wszystko za sprawą czujnych mieszkańców.

Policjanci ustalili, że mężczyzna rozbijając szybę włamał się do domku letniskowego na terenie gminy Jasieniec, z którego dokonał kradzieży różnego rodzaju alkoholi. Dzięki natychmiast podjętym czynnościom oraz relacjom świadków funkcjonariusze ustali kto mógł przebywać w rejonie jednego z domków letniskowych.

Mundurowi sprawdzili teren znaleźli sprawcę. Mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że to 31-letni mieszkaniec powiatu grójeckiego. Funkcjonariusze częściowo odzyskali skradzione mienie. Następnego dnia mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem, za co kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Syn i ojciec walczą o rehabilitację. Ta pomoże im obu, choć skorzysta tylko syn.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE