Wybił witrynę sklepową i ukradł pieniądze. Kara go nie ominie!

2020-10-02 12:56 MK
Wybił witrynę sklepową i ukradł pieniądze. Kara go nie ominie!
Autor: pixabay.com Wybił witrynę sklepową i ukradł pieniądze. Kara go nie ominie!

Policjanci z Komisariatu Policji w Warce zatrzymali sprawcę kradzieży mienia i wybicia szyby. 31-latek wybił witrynę sklepową. W trakcie zatrzymania okazało się, że ukradł pieniądze. Mężczyzna usłyszał zarzut zagrożony karą do 5 lat pozbawienia wolności.

W ubiegły piątek ktoś rzucił szklaną butelką w witrynę sklepu monopolowego. Po otrzymaniu zgłoszenia o przestępstwie policjanci z Warki ustalili osobę odpowiedzialną za wybicie szyby. Sprawcą okazał się 31-letni mieszkaniec Warki. Kiedy przebywał w policyjnym areszcie zgłoszono kradzież 2 000 złotych. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany to sprawca również tego przestępstwa. Ponadto okazało się także, że wspomniany mężczyzna wcześniej ukradł alkohol w tym samym sklepie, w którym wybił szybę.

We wtorek 31-latek usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia, kradzieży pieniędzy oraz kradzieży alkoholu. Wcześniej był już zatrzymywany za podobne przestępstwa. Grozi mu kara do 5 lat  pozbawienia wolności.

Super Raport 02.10 (Goście: Joanna Scheuring-Wielgus - Lewica, Radosław Fogiel - wicerzecznik PiS)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE