Wypadek na Kieleckiej! Matka z dzieckiem potrąceni na pasach!

2019-10-17 12:24
Policja - zdj. pogądowe
Autor: pixabay.com

Matka wraz z sześcioletnim dzieckiem zostali potrąceni na przejściu dla pieszych, następnie przewieziono ich do szpitala. Do zdarzenia doszło w środę, 16 października, około godziny 9:00 na ulicy Kieleckiej w Radomiu.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, około godziny 9:00 na ulicy Kieleckiej w Radomiu 26-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym marki Ford potrąciła przechodzącą przez jezdnię na zielonym świetle 41-letnią kobietę, która odprowadzała do szkoły swojego 6-letniego syna.

Po raz kolejny apelujemy o rozważną i bezpieczną jazdę. Przypominamy również, że obecne warunki atmosferyczne są bardzo zmiennie, co powinno zmusić użytkowników dróg do zachowania większego bezpieczeństwa - mówi Kamila Adamska z radomskiej policji.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym kierująca pojazdem Ford została ukarana mandatem karnym i punktami karnymi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE