Wyszedł z domu i chciał popełnić samobójstwo. Policjantom udało się odnaleźć 30-latka

2020-07-28 17:10 Magdalena Król
Wyszedł z domu i chciał popełnić samobójstwo. Policjantom udało się odnaleźć 30-latka
Autor: Policja Mazowiecka Wyszedł z domu i chciał popełnić samobójstwo. Policjantom udało się odnaleźć 30-latka

Dzięki zaangażowaniu policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Lipsku mężczyzna, który wyszedł z domu, mówiąc że chce z sobą skończyć, został odnaleziony. Jak wynikało z okoliczności towarzyszących zaginięciu 30-latek mógł potrzebować natychmiastowej pomocy. Policjanci odnaleźli mężczyznę kilka kilometrów od jego domu i przekazali pod opiekę rodzinie.

W poniedziałek około południa dyżurny lipskiej policji został zawiadomiony o zaginięciu 30-letniego mężczyzny. Według zgłaszającej rodziny, mężczyzna wyszedł z domu do lasu twierdząc, że dość ma takiego życia i idzie z sobą skończyć. Na miejsce skierowano patrole

- W trybie alarmowym do poszukiwań zadysponowano ponad 40 policjantów oraz blisko 30 strażaków z okolicznych OSP, którzy przeczesywali rejony przyległe do miejsca zamieszkania oraz pobliskie lasy i sąsiednie miejscowości - asp. Andrzej Stolarek z lipskiej policji.

Po około dwóch godzinach od zgłoszenia policjanci odnaleźli mężczyznę. 30-latek ukrył się za budynkami około 3 km od jego miejsca zamieszkania. Mężczyźnie nic się nie stało, został przekazany pod opiekę zaniepokojonym członkom rodziny.

Barierki poprawią bezpieczeństwo rowerzystów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.