Zminany w sztabie szkoleniowym Broni. Kto zastąpi Dariusza Różańskiego? [AKTUALIZACJA]

2020-07-13 10:56 Jakub Białczak
Koronawirus. Dramat w Broni Radom. Piłkarze i szkoleniowcy otrzymali wypowiedzenia umów
Autor: pixabay

Dariusz Różański nie jest już trenerem trzecioligowej Broni Radom. Taką decyzję podjął zarząd klubu z Plant. Nie znamy nazwiska jego następcy, jednak środowisko piłkarskie ma swoje typy.

Dariusz Różański prowadził seniorów Broni od marca 2019 roku. Wtedy przejął zespół po Arturze Kupcu, który dość nieoczekiwanie rozstał się z zespołem. Wiele wskazuje na to, że dojdzie do podobnej zmiany, tyle, że w drugą stronę. Oficjalnie nazwisko nowego szkoleniowca nie jest jeszcze znane, ale w środowisku piłkarskim mówi się właśnie o kandydaturze Artura Kupca. Zarząd Broni nie chce rozstawać się z trenerem Różańskim, z wypowiedzi prezesa klubu dla portalu bronradom.pl, Roberta Wicika wynika, że były szkoleniowiec seniorów otrzymał inna propozycję.

Dariusz Różański to osoba od wielu lat związana z klubem. Serdecznie dziękujemy mu za mnóstwo serca i zaangażowania jakie włożył w pracę. Zarząd klubu większością głosów uznał, że na tym etapie budowania zespołu potrzebnie są zmiany. Nie chcemy rozstawać się z trenerem Różańskim, dlatego zaproponowałem trenerowi współpracę z naszą akademią młodzieżową. Mam nadzieję, że zostanie z nami - powiedział prezes Broni, Robert Wicik

Potwierdziły się podawane przez nas nieoficjalne informacje. Nowym szkoleniowcem seniorów Broni zostął Artur Kupiec. Po 12 latach ze stanowiskiem kierownika drużyny żegna się Marek Chudziński.

Kolekcja na miarę rekordu Guinnessa. Pani Ania ma w domu ponad 3000 psów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.