QUIZ: Jesteś fanem "M jak miłość"? Sprawdź swoją wiedzę!

2020-01-25 6:00 rr
M jak miłość
Autor: akpa M jak miłość. Rok temu serial hucznie obchodził swoje 18 urodziny, ale powodów do radości twórcom nadal nie brakuje. Po 19 latach od telewizyjnego debiutu losy rodziny Mostowiaków nadal pozostają najchętniej oglądaną telenowelą w Polsce, przyciągając przed telewizory rekordową widownię.

Oglądasz serial "M jak miłość"? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie. Odpowiedz na 10 pytań dotyczących losów bohaterów tego najpopularniejszego polskiego serialu. Czy wiesz, że w 2020 roku produkcja obchodzić będzie 20-lecie?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Najnowsze