QUIZ. Największe weselne hity. Tupałeś nóżką milion razy, ale na komplet nie masz co liczyć

2021-02-27 5:00 pmar
wesele
Autor: Pixaby Co weselami na wiosnę? Czy się odbędą? Doradca premiera nie ma wątpliwości!

Choć pandemia koronawirusa sprawiła, że od roku zdecydowanie rzadziej bawimy się hucznie na weselach, to jednak wciąż wierzymy, że już niedługo powrócimy do normalności i ponownie będziemy tańczyć do upadłego na parkiecie. Lekko nostalgicznie, przy sobocie, przygotowaliśmy dla was test o największych weselnych hitach (tylko polskich wykonawców). Choć nie ma żadnej szansy, żebyś ich nie znał, to radzimy nie napalać się na pewny komplet punktów!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze