Quiz z wiedzy ogólnej

i

Autor: SHUTTERSTOCK Quiz z wiedzy ogólnej

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Już przy 8/10 możesz nazywać się geniuszem

2022-07-04 5:00

Jak co poniedziałek zapraszamy was do zmierzenia się z naszym testem sprawdzającym stan waszej wiedzy ogólnej. Uczciwie już na starcie uprzedzamy, że tym razem jest naprawdę trudno. Komplet punktów wydaje się być nierealny, a już osiągnięcie 8/10 jawi nam się jako coś absolutnie wyjątkowego. Podejmiesz wyzwanie?

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Już przy 8/10 możesz nazywać się geniuszem

Pytanie 1 z 10
W sobotę przerwana została wspaniała seria zwycięstw Igi Świątek. Na jakiej liczbie się zatrzymała jej passa?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE