Przemyśl: 18-letni Ukrainiec podpalił przedział w pociągu. Miał przy sobie nóż! [ZDJĘCIA]

2020-07-10 13:46 Beata Olejarka
SOK
Autor: Materiały prasowe Fot. Straż Ochrony Kolei

Do skandalicznego wydarzenia doszło w piątek w pociągu Intercity. Tak kończył swój bieg na stacji Przemyśl Główny. Jak informuję lokalne media, młody mężczyzna studiuje w Polsce na jednej z wrocławskich uczelni. Dlaczego podpalił przedział? Nie wiadomo. Sprawą zajęła się policja.

Co strzeliło do głowy nieodpowiedzialnego osiemnastolatka z  Ukrainy? Mężczyzna został wyprowadzony z pociągu przez Straż Ochrony Kolei, która musiał użyć środków przymusu bezpośredniego wobec Ukraińca.

SOK
Autor: Materiały prasowe Fot. Straż Ochrony Kolei

- 18-letni mężczyzna podpalił siedzenie w jednym z przedziałów. Szybka reakcja kierownika składu, który zatrzymał pociąg i powiadomił Straż Ochrony Kolei, zapobiegła dalszemu rozprzestrzenieniu się ognia- powiedział inspektor Witold Flader z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu.

W Rzeszowie mówili o bezpiecznym zachowaniu na przejazdach kolejowych

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

SOK
Autor: Materiały prasowe Fot. Straż Ochrony Kolei

Bezmyślny mężczyzna w Przemyślu będzie miał dłuższy przystanek, niż zakładał. Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei przy piromanie znaleźli nóż, po czym oddali osiemnastolatka w ręce przemyskich policjantów. Teraz to oni zajmą się młodym buntownikiem.

Masz podobny temat?

Napisz do autora tekstu:

podkarpacie@se.pl