Horoskop dzienny na piątek, 20 maja 2022. Życiowa szansa trafi się temu znakowi zodiaku!

2022-05-20 7:01
0.05.2022. Horoskop dzienny: piątek
Autor: MabelAmber /Pixabay.com 0.05.2022. Horoskop dzienny: piątek

Horoskop dzienny na piątek, 20 maja 2022. Sprawdź dzienny horoskop. Co może cię spotkać? Życiowa szansa trafi się Bykowi, nieoczekiwane wyzwania czekają na Bliźnięta. Zobacz horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Wodnika, Ryb, Koziorożca. Sprawdź dzienny horoskop na piątek, 20.05.2022.

Horoskop dzienny na piątek, 20 maja 2022

Horoskop dzienny na piątek. Sprawdź horoskop na 20 maja dla swojego znaku zodiaku.

Polecamy: Pogoda, lato 2022. Takie będą wakacje! Jasnowidz Jackowski zdradza to w przepowiedni! Lepiej przeczytaj, zanim zaplanujesz urlop

Horoskop dzienny na piątek, 20 maja 2022:  Baran

21.03-20.04

OSIOŁKOWI W ŻŁOBY DANO

Nie będziesz mógł się zdecydować w pewnej kwestii. Obie możliwości mają przecież, zdawałoby się, po tyle samo wad i zalet. Jeśli aż tak bardzo się wahasz, po prostu rzuć monetą. To będzie lepsze niż trwanie w zawieszeniu.

RADA: Gra na zwłokę nie pomoże ci. Abyś mógł potem cieszyć się spokojem, musisz teraz zakasać rękawy. To będzie prostsze, niż się teraz spodziewasz.

Horoskop dzienny na piątek, 20 maja 2022: Byk

21.04-20.05

ŻYCIOWA SZANSA

Nie wahaj się i postaw teraz wszystko na jedną kartę! To twój czas i powinieneś o tym pamiętać na każdym kroku. Szansy na lepszy zarobek czy zmianę życia prywatnego powinieneś zauważyć sam w sobie i w bliskim otoczeniu, nie czekaj biernie na rozwój wydarzeń, tylko działaj.

RADA: Powinieneś uwierzyć w siebie! Sam widzisz, że wszystko doskonale się układa, kiedy tylko mocniej się do tego przyłożysz. Nie rezygnuj łatwo z realizacji marzeń.

Horoskop dzienny na piątek, 20 maja 2022: Bliźnięta

21.05-21.06

SZYBKIE DZIAŁANIA

Wszystko będzie się w tym tygodniu kręciło wokół spraw domowych. Nieoczekiwanie czekają cię tam jakieś wyzwania. Zostaniesz poproszony o pomoc, a potem ktoś będzie pomagał tobie. W rezultacie będziesz miał jeszcze więcej zadań do wykonania.

RADA: Nie tłumacz się przed nikim. To tylko twoja sprawa i doskonale o tym wiesz. Musisz jednak sam sobie odpowiedzieć na pewne pytania.

Horoskop dzienny na piątek, 20 maja 2022: Rak

22.06-22.07

CZAS NA PODRYW

Masz wielką szanse na spotkanie miłości życia! W tym tygodniu gwiazdy obdarzają cię niezwykłym miłosnym urokiem, któremu nikt nie będzie w stanie się oprzeć. Po prostu wyszukaj w tłumie osobę, która ci się podoba i ruszaj do miłosnego podboju!

RADA: Rób teraz tylko to, co podpowiada ci twoja intuicja. Nie kieruj się niczyimi poradami, wahania zostaw na później. Taka okazja nie zdarza się często.

Horoskop dzienny na piątek, 20 maja 2022: Lew

23.07-22.08

BĄDŹ CZUJNY

Powinieneś nieco dokładniej rozejrzeć się wokół siebie. Jest coś, czego nie dostrzegasz, a już dawno powinieneś. Może ktoś coś przed tobą ukrywa? Nie znaczy to jednak, że nie możesz ufać nikomu – po prostu uważaj na to, co się dzieje.

RADA: Porady Wodnika powinieneś włożyć między bajki. On tak naprawdę wcale nie zna się na tym, o czym tak ochoczo opowiada teraz na prawo i lewo.

Horoskop dzienny na piątek, 20 maja 2022: Panna

23.08-22.09

SZANSA NA BOGACTWO

Możesz teraz nareszcie zarobić duże pieniądze. Uważaj na osoby, które spotykasz, bo wśród nich jest ktoś majętny, chętny do współpracy z tobą. Twoje talenty zostaną zauważone. Jednak zamiast marzyć, od razu przystąp do wykonywania zadań!

RADA: Nie odkładaj niczego ani na następny dzień. Powinieneś błyskawicznie chwytać każdą okazję, jaką w tym tygodniu ześle ci życie.

Horoskop dzienny na piątek, 20 maja 2022: Waga

23.09-22.10

SZALONY TYDZIEŃ

To będzie doprawdy szalony tydzień! Jak głosi słynne powiedzenie, zacznie się od trzęsienia ziemi, a potem napięcie będzie tylko rosło. Na szczęście poradzisz sobie ze wszystkimi sprawami i jeszcze dobrze na tym wszystkim wyjdziesz. Tylko sam kieruj sytuacją.

RADA: Nikim się teraz nie wyręczaj, bo tylko ty osobiście możesz załatwić pewne nie cierpiące zwłoki sprawy. Dobrze o tym wiesz, więc musisz już teraz zakasać rękawy.

Horoskop dzienny na piątek, 20 maja 2022: Skorpion

23.10-21.11

DOTRZYMAJ OBIETNICY

Sporo zamieszania było ostatnio wokół ciebie lub twojej rodziny. To zamieszanie będzie trwać, ale ty powinieneś zakasać rękawy i zająć w tej sprawie zdecydowane stanowisko. Wtedy wszystko się ułoży i to szybciej, niż kiedykolwiek mógłbyś się spodziewać.

RADA: Dotrzymaj obietnicy, którą komuś złożyłeś. Być może nie masz na to teraz wielkiej ochoty, ale zdecydowanie nie możesz postąpić inaczej.

Horoskop dzienny na piątek, 20 maja 2022: Strzelec

22.11-21.12

IDŹ NA RANDKĘ

Praktyczne zagadnienia będą cię w tym tygodniu zajmowały niemal bez reszty. A gdzie miejsce na porywy serca, miłość i namiętność?! Wszakże jesteś Strzelcem, który bez doczesnych przyjemności więdnie niczym pozbawiony wody kwiat.

RADA: Umów się z osobą, która już dawno, dawno temu bardzo ci się spodobała. Tak naprawdę ten ktoś wciąż o tobie myśli, tak jak ty o nim.

Horoskop dzienny na piątek, 20 maja 2022: Koziorożec

22.12-19.01

NIEBAWEM WYPOCZYNEK

Jeszcze jeden wysiłek! Już niebawem czeka cię upragniony odpoczynek od wszystkich niedawnych zawirowań. Musisz jeszcze tylko ten jeden jedyny raz zacisnąć zęby i iść do przodu mimo wszystko. Wtedy dojdziesz do miejsca, w którym tak bardzo chcesz być.

RADA: To, co opowiada ostatnio Baran, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. On tylko buja w obłokach i mówi o tym, o czym marzy, a nie o tym, co naprawdę się dzieje.

Horoskop dzienny na piątek, 20 maja 2022: Wodnik

20.01-18.02

WIELKA NIESPODZIANKA

Wydawało ci się, że twoje życie jest ustabilizowane, żeby nie powiedzieć – monotonne. Tymczasem w tym tygodniu zostaniesz mocno zaskoczony przez los! To, co rzekomo miałeś już w kieszeni, nagle zacznie się wymykać, a potem okaże się, ze bardzo dobrze się stało.

RADA: Zanim podejmiesz decyzję, wstrzymaj się w biegu. To nieprawda, ze nic już nie możesz zmienić. Pora na spojrzenie na życie z nowej perspektywy.

Horoskop dzienny na piątek, 20 maja 2022: Ryby

19.02-20.03

ZMIANY W SERCU

Jeżeli od lat jesteś w stałym związku, teraz może się to zmienić! Gwiazdy sprzyjają wielkim zmianom w sferze uczuciowej. Będą one gwałtowne i zupełnie nieoczekiwane. Poczujesz się, jakby to wcale nie było twoje życie, lecz kogoś całkowicie innego.

RADA: Nie zatrzymuj biegu wydarzeń i idź za głosem serca. Powinieneś postawić teraz wszystko na jedną kartę. Przecież właśnie tego chciałeś już od tak dawna. 

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?
Sonda
Jak często sprawdzasz swój horoskop?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE