Przeworsk: 23-latek składał seksualne propozycje małoletniej! Arkadiusza Z. zatrzymali policjanci [ZDJĘCIA]

2021-03-08 11:26 BO ap
Przeworsk: 23-latek składał seksualne propozycje małoletniej! Arkadiusza Z. zatrzymali policjanci
Autor: Reprodukcja BO/SUPER EXPRESS Przeworsk: 23-latek składał seksualne propozycje małoletniej! Arkadiusza Z. zatrzymali policjanci

23-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, Arkadiusz Z. został zatrzymany na gorącym uczynku, kiedy przyszedł na spotkanie zaaranżowane przez Internet. Cel wizyty został umówiony w sieci. Bez wątpienia chodziło o spotkanie, którego tłem będzie aspekt seksualny. Młody mężczyzna miał spotkać się z dzieckiem. Na szczęście zamiast drobnej dziewczynki czekali na niego funkcjonariusze.

Przeworsk. Myślał, że umówił się z dziewczynką

O zdarzeniu do jakiego doszło w Przeworsku poinformowała Justyna Urban, rzecznik prasowy tamtejszej policji

- 5 marca po godzinie 14.00 dyżurny KPP w Przeworsku otrzymał zgłoszenie od mieszkańców powiatu jarosławskiego dotyczące konieczności podjęcia interwencji w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa z art. 200a par 2 KK (" Kto za pośrednictwem systemu teleinformatycznego lub sieci telekomunikacyjnej małoletniemu poniżej lat 15 składa propozycję obcowania płciowego, poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej lub udziału w produkowaniu lub utrwalaniu treści pornograficznych, i zmierza do jej realizacji, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2- przyp. autora).

Tragiczny wypadek ukraińskiego autobusu. Nie żyje 5 osób

- Podjęte przez Funkcjonariuszy KPP w Przeworsku czynności potwierdziły podejrzenie przestępstwa przez mieszkańca powiatu przeworskiego. 23-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W sobotę mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania doprowadzenia do obcowania płciowego z małoletnią, składając jej propozycje przez Internet.

PEDOFIL
Autor: Archiwum prywatne Zatrzmany 23-latek z powiatu przeworskiego

- Prokuratura Rejonowa w Przeworsku zastosowała wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji i zakazu opuszczania kraju. W sprawie prowadzone jest postępowanie- informowała policjantka.

Masz podobny temat? Napisz do autora tekstu:podkarpacie@se.pl

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE