9 pracowników Zakładów Mięsnych w Jarosławiu z koronawirusem!

2020-07-03 15:55 Agnieszka Przystaś
Badanie na koronawirusa
Autor: Shutterstock

Koronawirus Podkarpackie. Sytuacja w pow. jarosławskim w związku z koronawirusem jest poważna. Jak informuje rzeszowski sanepid koronawirusa potwierdzono u siedmiu pracowników i dwóch osób z kontaktu Zakładów Mięsnych w Jarosławiu.

Według danych przekazanych przez sanepid w dniach 1-2 lipca potwierdzono 9 dodatnich wyników u pracowników Zakładów Mięsnych w Jarosławiu, a konkretnie - u siedmiu pracowników i dwóch osób z kontaktu. Wstępnie ustalono, że źródłem zakażenia może być styczność z osobami z Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu. Dochodzenie epidemiologiczne jest w toku.

Super Raport 03.07 (Goście: Balcerowicz, Kierwiński)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Koronawirus Jarosław. Jak wygląda sytuacja?

  • W Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Jarosławiu potwierdzono 10 wyników dodatnich (6 osób personelu i 4 osoby z kontaktu).
  • Ognisko w miejscowości Piwoda - potwierdzono wynik dodatni u 40 osób. Początkowo ognisko rodzinne a kolejne wyniki dodatnie to osoby z kontaktu.
  • W Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu ogółem potwierdzono wyniki dodatnie u 112 osób (45 pacjentów, 11 osób personelu i 56 osób z kontaktu.

W ogniskach w powiecie jarosławskim wyzdrowiało 21 osób, odnotowano 12 zgonów, a 455 osób objęto kwarantanną.