ŚMIERTELNY wypadek drogowy w Babicy. Zginęła kobieta, są UTRUDNIENIA w ruchu!

2019-10-21 16:00 BL
Tragiczny wypadek w Babicy
Autor: KPP Strzyżów Tragiczny wypadek w Babicy

Trwa czarna seria na podkarpackich drogach. W ciągu ostatnich kilku dni słyszymy o tragicznych wypadkach w naszym regionie. Do kolejnego doszło dzisiaj około godziny 14.30 w Babicy.

Tragiczny wypadek wydarzył się przed godziną 15.00 w miejscowości Babica w gminie Czudec na drodze krajowej numer 19. Do tej pory policji udało się ustalić, że kierująca osobowym Nissanem kobieta, z niewiadomych przyczyn na zakręcie zjechała na przeciwległy pas i tam zderzyła się czołowo z jadącym z naprzeciwka ciężarowym Volvo.

W wyniku tego wypadku oba uszkodzone pojazdy wylądowały w rowie. Niestety okazało się, że siła uderzenia była tak duża, że obrażenia 55-letniej kierującej Nissanem były śmiertelne. Kobieta zginęła na miejscu.

Poważniejszych obrażeń nie odniósł kierujący ciężarówką obywatel Serbii. Ponadto badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.

Droga w tym miejscu jest aktualnie całkowicie zablokowana. Samochody osobowe są kierowane na objazdy. Trwają policyjne prace związane z ustaleniem przyczyn i okoliczności tego wypadku. Utrudnienia na drodze krajowej numer 19 mogą tam potrwać nawet do godziny 18.00.