BMW wypadło z drogi, zginęła dwójka młodych ludzi. Tragedia w Jabłonicy Polskiej

2020-07-25 8:41 AP / KWP
BMW wypadło z drogi, zginęła dwójka młodych ludzi. Tragedia w Jabłonicy Polskiej
Autor: KWP BMW wypadło z drogi, zginęła dwójka młodych ludzi. Tragedia w Jabłonicy Polskiej

Do tego strasznego w skutkach wypadku doszło w Jabłonicy Polskiej w woj. podkarpackim. BMW podróżowały cztery młode osoby. Jak informuje policja, auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Na miejscu zginęli kierowca i pasażer auta. Dwie pasażerki trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek (24.07.2020) około godz. 23 w Jabłonicy Polskiej w powiecie brzozowskim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na prostym odcinku drogi kierujący bmw, 22-letni mieszkaniec gminy Dydnia, jadąc od strony Krosna w kierunku Domaradza, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Samochód wjechał do przydrożnego rowu, a następnie z dużą siłą uderzył dachem w drzewo.

Samochodem podróżowały cztery osoby, dwóch mężczyzn i dwie kobiety w wieku od 20 do 22 lat, jak informuje policja wszyscy to mieszkańcy powiatu brzozowskiego. Niestety, wypadek okazał się tragiczny... na miejscu zginął 22-letni kierujący i jego 20-letni pasażer. Do szpitala zostały przetransportowane dwie 20-letnie pasażerki.

Policjanci pracujący na miejscu wypadku wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Prowadzone czynności pozwolą ustalić dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Pogrzeb Andrzeja Strzeleckiego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.