Brzezówka. Tragedia podczas wyprzedzania. 30-latek nie żyje

i

Autor: KPP Ropczyce Brzezówka. Tragedia podczas wyprzedzania. 30-latek nie żyje

Dramat na drodze

Brzezówka. Tragedia podczas wyprzedzania. 30-latek nie żyje

2022-11-10 9:20

Do tragicznego wypadku doszło w Brzezówce na Podkarpaciu (powiat ropczycko-sędziszowski). 30-letni kierowca podczas wyprzedzania innych pojazdów, uderzył w pojazd ciężarowy z naczepą. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

W miejscowości Brzezówka na Podkarpaciu na drodze krajowej nr 94 przed godz. 15.00 doszło w środę (9 listopada 2022) do dramatu. Jak przekazuje podkarpacka policja, podczas manewru wyprzedzania zginął 30-letni kierowca, który uderzył w naczepę samochodu ciężarowego.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 30-letni kierujący volkswagenem nie zachował należytej ostrożności i podczas wyprzedzania innych pojazdów i uderzył w tył naczepy pojazdu ciężarowego, którego kierujący skręcał w lewo - przekazuje KPP Ropczyce.

Niestety, mężczyzna nie przeżył wypadku.

- Mężczyzna kierujący volkswagenem doznał poważnych obrażeń i został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo wysiłków lekarzy, jego życia nie udało się uratować - informują policjanci.

Na miejscu mundurowi wykonali czynności procesowe, które pozwolą ustalić dokładne okoliczności tego zdarzenia.

- Apelujemy o szczególną ostrożność. Zawsze, kiedy podejmiemy decyzję o wykonaniu manewru wyprzedzania, upewnijmy się, możemy to zrobić w sposób bezpieczny dla siebie, jak również innych uczestników ruchu drogowego - apeluje podkarpacka policja.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Ćwiczenia wojskowe Zabytek 2022
Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?