Buszkowiczki. Rozbity ford mustang. Kierowca uderzył w betonowy przepust

2021-10-25 14:25
 Buszkowiczki. Rozbity ford mustang. Kierowca uderzył w betonowy przepust
Autor: KMP Przemyśl Buszkowiczki. Rozbity ford mustang. Kierowca uderzył w betonowy przepust

W Buszkowiczkach pod Przemyślem 38-letni mężczyzna, kierując fordem mustangiem, wjechał w betonowy przepust. Kierowca i pasażer trafili do szpitala.

Jak wynika z relacji policjantów z KMP Przemyśl, w piątek (22 października) około godz. 22.00 doszło w Buszkowiczkach w gminie Żurawica do wypadku. 38-letni mieszkaniec Przemyśla, kierujący fordem mustangiem, jechał w kierunku Bolestraszyc. W pewnym momencie, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowy przepust. Wypadek wyglądał bardzo groźnie. Kierowca z pasażerem trafili do szpitala.

- W wyniku zdarzenia ucierpiał kierowca oraz 33-letni pasażer forda, także mieszkaniec Przemyśla. Mężczyźni trafili do szpitala - informuje policja.

Badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazały, że kierujący pojazdem był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Zobacz również:

Tragiczny pożar domu w Widaczu. Nie żyje mężczyzna
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE