Chciał rozjechać ludzi BMW. Policja ma auto, kierowca poszukiwany

2021-07-25 15:28
Radymno: kierowca próbował przejechać pieszych przy kąpielisku
Autor: pixabay.com, CC0 fot. tookapic /zdjęcie ilustracyjne

Minionej nocy w miejscowości Radymno niedaleko Jarosłwia na Podkarpaciu doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Ze wstępnych informacji wynika, że nieznany na ten moment kierowca BMW chciał rozjechać ludzi. Do sytuacji doszło na parkingu przed kąpieliskiem.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 3 w nocy. Ze wstępnych informacji wynika, że przed kąpieliskiem w miejscowości Radymno, kierowca BMW próbował przejechać pieszych. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Jak podaje PAP, ze zgłoszenia, które wpłynęło, wynikało, że doszło tam do potrącenia, jednak na miejscu informacja ta nie potwierdziła się. Według świadków jednak, miało dojść do próby przejechania ludzi. Jak informuje PAP aspirant sztabowy Anna Długosz z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, kiedy policja przyjechała na miejsce, osobowe BMW stało na parkingu. Auto zostało zabezpieczone.

Kierowcy ciężarówek pożegnali swojego kolegę. Przejmujący pogrzeb tragicznie zmarłego Roberta S.

Aspirant sztabowy Długosz podkreśliła, że obecnie trwają czynności, które mają wyjaśnić sytuację. Część świadków została już ustalona, trwa poszukiwanie kolejnych. Mundurowym udało się już ustalić natomiast właściciela pojazdu. „Wciąż trwają czynności, które mają wskazać osobę, która kierowała pojazdem w nocy” – powiedziała.

W mediach pojawiło się nagranie, pokazane m.in. w Polsat News, na którym widać jak samochód osobowy próbuje rozjechać pieszych, którzy uciekają przed pojazdem.

Policjantka nie chciała komentować nagrania, zaznaczyła, że trwa ustalanie dokładnego przebiegu tej sytuacji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE