Ciało Krystyny znaleziono w domu. Miała rany kłute brzucha. Przesłuchają zięcia

i

Autor: podkarpacka policja Ciało Krystyny znaleziono w domu. Miała rany kłute brzucha. Przesłuchają zięcia

Zabójstwo

Ciało Krystyny znaleziono w domu. Miała rany kłute brzucha. Przesłuchają zięcia

2023-06-18 13:48

Do dramatu doszło w Moszczanicy w pow. lubaczowskim na Podkarpaciu. Ciało kobiety znaleziono w jej domu. Jak poinformowała PAP prokurator Marta Pętkowska, sekcję zwłok 74-letniej Krystyny G , zaplanowano na poniedziałek (19 czerwca 2023) rano. Później ma się odbyć przesłuchanie zięcia kobiety, zatrzymanego na miejscu zdarzenia. Szczegóły poniżej.

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, ciało starszej kobiety znaleziono w sobotę (17 czerwca 2023) rano w jej domu w miejscowości Moszczanica w pow. lubaczowskim na Podkarpaciu. Kobieta miała cztery rany kłute brzucha i ślady obronne na rękach. Na miejscu policja zatrzymała jej zięcia – 54-letniego Józefa B. Był pijany. Zabezpieczono także nóż ze śladami krwi. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Lubaczowie.

Jak poinformowała PAP w niedzielę (18 czerwca 2023) prokurator Marta Pętkowska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Przemyślu, której podlega lubaczowska prokuratura, sekcja zwłok ciała kobiety zaplanowana jest na poniedziałek rano. Później ma zostać przesłuchany jej zięć. Wtedy też mężczyzna prawdopodobnie usłyszy zarzut.

Zabójstwo Krystyny G. Dramat na Podkarpaciu

Do zabójstwa Krystyny G. doszło w sobotę nad ranem. Jej ciało znalazł członek rodziny około godz. 10, a przed godz. 11 na miejscu była policja, która zastała tam pijanego zięcia kobiety - 54-letniego Józefa B.; miał 2 promile alkoholu we krwi. Został zatrzymany.

Ofiara miała cztery rany kłute brzucha oraz rany obronne na rękach. Na miejscu policja zabezpieczyła także nóż ze śladami krwi. 74-letnia Krystyna G. mieszkała w jednym domu z córką i zięciem - seniorka na parterze, a małżeństwo na piętrze. Rodzina była skonfliktowana.

Sąsiedzi Cypriana wstrząśnięci zbrodnią w Stalowej Woli
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w Polsce?