W kosmicznym ubraniu, w środku nocy, zatańczył MAKARENĘ w lesie. To HIT! [WIDEO]

2020-09-17 11:59 Beata Olejarka
LAS
Autor: Nadleśnictwo Baligród Fotopułapka w baligrodzkim lesie

Taniec pobudza ciało i ducha. Udowodnił to turysta spacerujący po baligrodzkich lasach, który szedł fotografować rykowisko. Kiedy zauważył fotopułapkę, postanowił puścić oko do leśniczych i tuż przed czujnymi leśnymi oczami kamer zatańczył makarenę. Każdy, kto obejrzał film z pląsającym turystą obwieszonym aparatami, na pewno się uśmiechnął! To nagranie to hit sieci.

Film z niezwykłego tańca na runie leśnym okrzykniętego przez internautów „leśną wersją makareny” na swoim facebookowym fanpage'u opublikowali leśnicy z Nadleśnictwa Baligród.

Człowiek w kosmicznym ubraniu, w środku nocy, zatańczył makarenę w lesie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czasem fotopułapka uchwyci radosnego turystę radośnie pląsającego w gęstym lesie. Jako że to nasz znajomy to udostępniamy z przestrogą dla innych. Nie bójcie się tańczących fotografów. Pozdrawiamy! – czytamy w krótkim opisie filmu.

Mężczyzna zadowolił wszystkich oglądających. Jego nietypowi strój i plecak wyładowany sprzętem fotograficzny oraz dystans do siebie spowodowały, że taniec stał się hitem Internetu! Przez zaledwie jeden dzień obejrzana go ponad 410 tys. razy!

Maz podobny temat? Napisz do autora tekstu: podkarpacie@se.pl.