Kańczuga: Dziewczynka wybiegła wprost pod koła! Jest w stanie KRYTYCZNYM [ZDJĘCIA]

2020-06-05 15:00 BO, mta
AUTO
Autor: Materiały policyjne

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na ul. Węgierskiej w Kańczudze. W zdarzeniu ucierpiało 5-letnie dziecko, które wbiegło na drogę wprost pod nadjeżdżający samochód marki Opel. Dziewczynka z ciężkimi obrażeniami ciała została przetransportowana śmigłowcem do rzeszowskiego szpitala.

W czwartek przed godz. 18.00, na ul. Węgierskiej w Kańczudze doszło do potrącenia 5-letniego dziecka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że dziewczynka wybiegła z posesji wprost pod nadjeżdżający samochód marki Opel, prowadzony przez 52-letnią mieszkankę gminy Jawornik Polski. Dziecko z ciężkimi obrażeniami ciała zostało przetransportowane śmigłowcem do Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie. Kierująca pojazdem była trzeźwa.

Zobacz też: Domacyny. Pies straszliwie pogryzł głowę i twarz malutkiego Sebastianka [GALERIA]

Funkcjonariusze na miejscu wykonali dokumentację fotograficzną, przeprowadzili oględziny oraz przesłuchali świadków, co pozwoli na dokładne ustalenie okoliczności tego zdarzenia.

AUTO
Autor: Materiały policyjne Miejsce zdarzenia

Policja apeluje do wszystkich osób opiekujących się dziećmi o zwracanie szczególnej uwagi na swoich podopiecznych. Latem zwiększa się liczba wypadków i kolizji z udziałem najmłodszych, co wynika z faktu, że czas wolny dzieci spędzają w dużej mierze poza domem.

W takich sytuacjach konieczne jest, aby miejsce, w którym bawią się nasze pociechy (podwórko, boisko, plac zabaw) było bezpieczne i oddzielone od drogi. Pamiętajmy, że właściwy nadzór ograniczy ryzyko udziału dzieci w zdarzeniach drogowych i uchroni je przez wynikającymi z tego następstwami.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ TUTAJ!

Super Raport 5 VI (goście: Bortniczuk, Migalski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.