ESKA Summer City razem z dziećmi na półkolonii w restauracji La Famiglia [ZDJĘCIA]

2019-07-23 23:58 Bartosz Leja
ESKA Summer City - rzeszowski patrol w restauracji La Famiglia
Autor: Sylwia Indycka-Rosół ESKA Summer City - rzeszowski patrol w restauracji La Famiglia

Restauracja La Famiglia była kolejnym rzeszowskim miejscem, które odwiedziliśmy w ramach letniej akcji ESKA Summer City. Tam spotkaliśmy niezwykle sympatyczne dzieciaki, które spędzają tu półkolonie.

Letni patrol akcji ESKA Summer City się rozkręca! Kolejnym miejscem, w którym mieliśmy okazję bardzo miło spędzić z Wami czas była La Famiglia Ristorante & Pizzeria w Rzeszowie. Właśnie tam spotkaliśmy grupę uczniów, którzy w najlepsze zażywali wakacyjnego odpoczynku. Jednocześnie łączyli przyjemne z pożytecznym, ponieważ na miejscu wszyscy uczestnicy półkolonii upiekli tam swoją własną pizzę podczas kulinarnych warsztatów. Musimy podkreślić, że ekipa, którą spotkaliśmy w La Famiglia zaskoczyła nas bardzo pozytywną energią!

W znajdującej się na ulicy Krzyżanowskiego restauracji, można przyglądać się pracy kucharzy, a także samemu spróbować swoich sił w gastronomicznych zmaganiach. Wyjątkowe połączenie kawiarni i restauracji z nauką, zabawą i szkołą gotowania bardzo przypadło do gustu zarówno dzieciom, jak i nam.

Wspólnie spędzony czas owocował w wesołe rozmowy, uczestnikom wręczyliśmy także eskowe gadżety. Miło nam, że po raz kolejny mogliśmy z Wami spędzić wakacyjny czas.