Poważny wypadek

Groza na autostradzie A4! Pięć kobiet w szpitalu

2023-02-26 12:19

Poważny wypadek na Podkarpaciu. Pięć kobiet trafiło do szpitali na skutek zderzenia dwóch busów, do którego doszło w niedzielę (26 lutego 2023 r.) nad ranem na autostradzie A4 w miejscowości Zabłotce, w kierunku Korczowej. Busami podróżowało w sumie 12 osób, wszyscy to obywatele Ukrainy. Zdjęcia z tego zdarzenia prezentujemy na se.pl.

Informację o poważnym wypadku na Podkarpaciu przekazała Polska Agencja Prasowa, powołująca się na miejscowych funkcjonariuszy. W niedzielę (26 lutego 2023 r.) w godzinach wczesnoporannych policjanci udali się na miejsce wypadku. Doszło do niego przed godz. 4, w miejscowości Zabłotce w pow. jarosławskim, na odcinku autostrady A4 w kierunku przejścia granicznego w Korczowej.

Poważny wypadek na A4 na Podkarpaciu. 5 kobiet w szpitalu

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renault master uderzył w tył jadącego przed nim mercedesa sprintera, w wyniku czego mercedes uderzył w bariery i przewrócił się na bok. Do szpitali przewieziono pięć pasażerek z obu pojazdów - przekazali funkcjonariusze policji, cytowani przez PAP.

Na szczęście życiu kobiet nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci ustalili, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Trwa ustalanie przyczyn wypadku. Do wszystkich uczestników ruchu drogowego apelujemy o ostrożność. Ku przestrodze, pod tekstem prezentujemy galerię ze zdjęciami z niedzielnego wypadku.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Wypadek na przejściu dla pieszych w Katowicach