Gwałt na 6-letniej dziewczynce pod Jasłem! Policja zatrzymała zwyrodnialca

i

Autor: Alexas_Fotos/cc0/Pixabay.com 6-letnia dziewczynka miała zostać zgwałcona w miejscowości Osiek Jasielski pod Jasłem, zdj. ilustracyjne

Horror

Gwałt na 6-letniej dziewczynce pod Jasłem! Policja zatrzymała zwyrodnialca

6-letnia dziewczynka została siłą zmuszona do innej czynności seksualnej w miejscowości Osiek Jasielski pod Jasłem. Do zdarzenia doszło w czwartek, 18 sierpnia, na terenie tamtejszego obiektu sportowego, a policja zatrzymała już podejrzanego o to 31-latka. Mężczyzna usłyszał w tej sprawie zarzuty i decyzją Sądu Rejonowego w Jaśle został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Gwałt na 6-letniej dziewczynce pod Jasłem! Policja zatrzymała zwyrodnialca

Prokuratura Rejonowa w Jaśle prowadzi śledztwo ws. innej czynności seksualne na 6-letniej dziewczynce, który wstrząsnął społecznością Osieka Jasielskiego, malutkiej miejscowości pod Jasłem. Podejrzanym o czyn, do którego doszło w czwartek, 18 sierpnia, na terenie miejscowego obiektu sportowego, jest 31-letni mężczyzna, który został zatrzymany dzień później. - W niedzielę, 21 sierpnia, wykonano z nim czynności, w trakcie których usłyszał zarzut z paragrafu 197 Kodeksu Karnego mówiącym o zgwałceniu, jednak do obcowania płciowego nie doszło. Przywoływany jest paragraf dotyczący zbrodni ze względu na wiek  małoletniej poniżej 15. roku życia.  Za ten czyn grozi mu kara od 3 lat pozbawienia wolności - informuje Grażyna Krzyżanowska, prokurator rejonowy w Jaśle. Jak ustaliliśmy, podejrzany mężczyzna to mieszkaniec miejscowości Czekaj-Mariusz J.nie spokrewniony z dziewczynką - Wcześniej karany za drobne kradzieże. Dziecko znało mężczyznę i potrafiło go wskazać. Świadkami zdarzenia byli inni małoletni, którzy zostaną przesłuchani w specjalnej procedurze- dodała jasielska prokurator. Tamtejszy Sąd Rejonowy przychylił się do wniosku śledczych w tej sprawie i na posiedzeniu z dnia 22 sierpnia zdecydował o tymczasowym aresztowaniu domniemanego sprawcy gwałtu na 6-latce na okres 3 miesięcy.

Czytaj też: Pies pogryzł czteroletnie dziecko! Dramat koło Łańcuta

Grzegorz zamordował żonę tuż przy jej domu
Sonda
Jaka powinna być w Polsce kara za gwałt?