Niezwykła przepowiednia

Horoskop miłosny na początek września. Co czeka nas w miłości? Horoskop tygodniowy miłosny: 1-7 września

2022-09-01 14:18

Horoskop miłosny na początek września. Koniec wakacji i nadciągająca jesień przyniosą stabilizację w życiu uczuciowym? Zobacz, co czeka Cię w miłości. Dla niektórych osób i dla niektórych znaków zodiaku to będzie spore zaskoczenie. Sprawdź horoskop miłosny tygodniowy od 1 do 7 września 2022 roku.

Lato było czasem gorących miłosnych zawirowań dla wielu osób. A czy wrzesień i jesień przyniosą stabilizację? Zobacz, co czeka nas w miłości! Sprawdź horoskop miłosny tygodniowy na dziś, jutro i kolejne dni! Kliknij na zdjęcia w galerii powyżej i zobacz, co czeka poszczególne znaki zodiaku!

W tym artykule znajdziesz horoskop miłosny tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb. Zobacz horoskop miłosny na wrzesień 2022! Nie daj się zaskoczyć!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?

Horoskop miłosny tygodniowy – od 1 do 7 września 2022

Horoskop miłosny: Baran (21.03-20.04)

Czeka Cię tak wielka namiętność, że aż sam nie będziesz mógł w to uwierzyć! Ty, rozsądny Baran, nagle zupełnie oszalejesz na punkcie pewnej osoby. Możesz pozwolić sobie na taki zawrót głowy, bo obiekt twoich uczuć z pewnością wart jest wielkiej miłości.

Horoskop miłosny: Byk (21.04-20.05)

W tym miesiącu gwiazdy szykują dla Ciebie same miłosne niespodzianki. Czy to nowy romans, czy powiększenie rodziny, a może oświadczyny – wszystko z pewnością sprawi Ci radość. Poczujesz się szczęśliwy i spełniony, a przede wszystkim kochany.

Horoskop miłosny: Bliźnięta (21.05-21.06)

Od dawna marzysz o uczuciowej stabilizacji. Chcesz zakochać się z wzajemnością i na całe życie. I w tym miesiącu te marzenia mogą się spełnić! Gwiazdy obdarują Cię niezwykłym urokiem osobistym, który przyciągnie samych odpowiednich dla Ciebie kandydatów.

Horoskop miłosny: Rak (22.06-22.07)

Ten tydzień przyniesie prawdziwy przełom w Twoim życiu uczuciowym. Bardzo możliwe, że zaangażujesz się w zupełnie nowy związek z zupełnie nową osobą. Masz szansę poznać miłość swojego życia. Tylko nie strać tej okazji i zwalcz w sobie nieśmiałość.

Horoskop miłosny: Lew (23.07-22.08)

Ten czas przyniesie stabilizacje w Twoich uczuciach. Niepewność, która tak często ostatnio Ci towarzyszyła, gdzieś zniknie. I chociaż na pewno taka sielanka nie będzie trwała wiecznie, to jeszcze przez długi czas możesz nie obawiać się żadnych sercowych zawirowań.

Horoskop miłosny: Panna (23.08-22.09)

Zaczniesz zauważać, że nie wszystko przedstawiało się tak, jak Ci się wydawało. Musisz dokładnie przeanalizować sytuację i namówić swojego partnera na szczerą rozmowę. Nie martw się, on zrozumie Twoje wątpliwości, tylko nie ma odwagi się otworzyć.

Horoskop miłosny: Koziorożec (22.12-19.01)

Ty i Twój partner będziecie zachowywać się niczym dwa gołąbki! Nic nie zakłóci w tym miesiącu Waszego gruchania, a kłopoty, z jakimi możecie się zetknąć, spłyną po Was niczym po kaczkach. Nic w tym dziwnego, bo przecież macie siebie nawzajem.

Horoskop miłosny: Wodnik (20.01-18.02)

Czeka Cię dużo rozważań nad sprawami sercowymi. Będziesz rozmawiał z przyjaciółmi na tematy damsko-męskie i wyciągał rozmaite wnioski. Uważaj, żebyś nie posłuchał rad czarnowidzów, bo oni w tym wypadku absolutnie nie mają racji.

Horoskop miłosny: Ryby (19.02-20.03)

Będziesz mieć wrażenie, że żadna z osób, którymi ostatnio się interesowałeś, nie jest jednak spełnieniem Twoich marzeń. Zapewne zaczniesz więc rozglądać się na kolejnym obiektem Twoich niestałych uczuć. A może warto dostrzec zalety w stałym partnerze?